loading

Części i akcesoria

Podczas codziennej eksploatacji niektóre elementy ulegają naturalnemu zużyciu i ostatecznie wymagają wymiany. Zadbaj o wysoką jakość wykonywanych usług i zawsze kupuj oryginalne części Opla.

Oryginalne Części Opla:

  • Wykonane z zachowaniem wysokich standardów jakości
  • Dopasowane do fabrycznych rozwiązań (krótszy czas montażu - brak konieczności dopasowywania)
  • Testowane pod kątem trwałości i bezpieczeństwa
  • Dobra dostępność (krótszy czas wykonania naprawy)
  • Najlepszy stosunek jakości do ceny


Atrakcyjne ceny i dwa lata gwarancji

Ceny Oryginalnych Części Opla są szczególnie korzystne, jeśli weźmie się pod uwagę dwuletnią fabryczną gwarancję, którą są objęte (z wyłączeniem naturalnego zużycia).

Sprzedaż hurtowa

Klub Handlowy Opla jest skierowany do podmiotów gospodarczych zajmujących się branżą motoryzacyjną. Wszyscy członkowie KHO posiadają prawo do zakupu oryginalnych części OPEL, przy uzyskaniu niedostępnych nigdzie indziej zniżek oraz atrakcyjnych rabatów.

Udział w KHO jest bezpłatny. Jest on promowany zarówno wśród obecnych klientów, jak i do klientów którzy chcą nawiązać z nami relacje partnerskie.

Nasi klienci mogą zamawiać każdą ilość części u naszych konsultantów, a zamówienia będą realizowane terminowo i w czasie najkrótszym z możliwych. Wszystko to dzięki bazie magazynowej GM znajdującej się w Polsce. Klub oferuje również dowóz części do klienta bez dodatkowych opłat.

Szczegółowe informacje dotyczące naszego Klubu, oraz warunki członkostwa są dostępne w regulaminie Klubu Handlowego Opel.

W celu uzyskania dalszych informacji skontaktuj się z naszym Specjalistą ds. sprzedaży części i akcesoriów. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!

Do góry