Baner Opel zdjęcie
Astra Classic Sedan
Mocna i progresywna stylistyka sprawia, że Opel Astra Classic wyróżnia się dynamicznym wizerunkiem.

Stylistyka nadwozia

Niepowtarzalne, energetyzujące wzornictwo wywołuje duże emocje. Wyraziste przetłoczenie na masce, które płynnie przeobraża się w czołową część nadwozia w kształcie litery V jest najważniejszym elementem przodu. Duże boczne wloty powierza oraz pełna dynamiki stylistycznej trapezoidalna osłona chłodnicy są kolejnymi znakami charakterystycznymi całej rodziny Astry Classic.


Stylistyka wnętrza

Deskę rozdzielczą Opla Astry Classic trudno pomylić z inną. Jej centralna, V-kształtna część stanowi przedłużenie charakterystycznego przetłoczenia maski i płynnie przechodzi
w środkową konsolę zawierającą większość elementów sterowania, wysokiej jakości system audio i klimatyzację.
Wnętrze Opla Astry Classic hatchback to połączenie najlepszego wzornictwa z materiałami wysokiego gatunku. Oznacza to nie tylko estetykę – każda powierzchnia czy przełącznik są też po prostu miłe w dotyku.
Wskaźniki są bardzo czytelne, a elementy sterowania są rozmieszczone ergonomicznie, dla maksymalnej wygody obsługi. W takim wnętrzu od razu można poczuć się pewnie.


Klimatyzacja sterowana elektronicznie (ECC)

Sterowany elektronicznie system klimatyzacji ECC jest w pełni automatyczny. W swoich ustawieniach wykorzystuje dane
z czujnika nasłonecznienia, dzięki czemu jest w stanie utrzymać zadane parametry w zróżnicowanych warunkach otoczenia.


Astra4-door Highlights Comfort cnt imgpar 1 Quickheat 310x175 1000 as75 i02 504

System Quickheat

Elektronicznie sterowany dodatkowy system wydajnie ogrzewa kabinę pasażerską niezależnie od temperatury silnika. Quickheat jest również bardzo przydatny do szybkiego rozmrażania okien.








Astra5-door Highlights Comfort cnt imgpar 1 ALC 310x100 1000 gtc95 i05 048Automatyczna kontrola oświetlenia (ALC)

Układ ALC wspomaga kierowcę podczas jazdy w zróżnicowanych warunkach oświetlenia. Czujniki nie tylko mierzą ogólne natężenie światła zewnętrznego, ale również oświetlenie drogi przed samochodem, dzięki czemu system rozpoznaje tunele
i przejazdy pod wiaduktami.




Astra5-door Highlights Comfort cnt imgpar 1 ParkPilot 310x100 1000 as75 e01 312Czujniki parkowania

Tylne czujniki w trakcie manewrów parkowania ostrzegają dźwiękiem o potencjalnym zagrożeniu kolizji nawet z niewielkimi przeszkodami.




Astra5-door Highlights Comfort cnt imgpar 1 Storages 310x100 1000 as75 i02 524 TRSchowki bagażowe

W Oplu Astrze Classic hatchback wygodne kieszenie i schowki znajdują się w zasięgu wszystkich pasażerów. Dostępne są kieszenie z tyłu oparć foteli, kieszenie na wszystkich 4 drzwiach, duży, dzielony schowek przedni, konsola centralna z uchwytem na napoje i środkowym podłokietnikiem ze schowkiem.



Astra3-door Highlights Comfort cnt imgpar 1 Storages 310x100 1000 asn08 i01 005Przestrzeń bagażowa

Funkcjonalny bagażnik o pojemności 380 litrów należy do największych w tej klasie i sprawdza się nie tylko podczas krótkich wypadów weekendowych. Po złożeniu dzielonych
w proporcji 60:40 tylnych siedzeń przestrzeń bagażowa ma objętość do 1295 litrów.




Astra4-door FeaturesSpecs Trims vi 3 Enjoy01 310x180 1050 aspi105 i07 307 (1)Systemy audio-informacyjne

Intuicyjne w obsłudze i atrakcyjne wizualnie systemy informacji
i rozrywki przetworzą otrzymane informacje o ruchu drogowym, wyznaczą optymalną trasę, umożliwią słuchanie ulubionej radiostacji lub muzyki z odtwarzacza MP3. W ofercie jest radioodbiornik z odtwarzaczem lub CD/MP3 i złączem AUX-in do urządzeń zewnętrznych.

Wawrosz sp.j. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości Strony internetowej. Niektóre informacje znajdujące się na Stronie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Wawrosz sp.j. zastrzega sobie prawo do każdorazowej zmiany. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktu w wybranym kraju, należy kontaktować się z naszym Sprzedawcą. Na zdjęciach mogą być widoczne elementy wyposażenia dodatkowego.
Bielsko-Biała
Tomasz Mąka
Tomasz Mąka
Sprzedaż samochodów nowych
Tel. +48 601 573 756
Napisz do mnie >>
Krzysztof Jarczyk
Krzysztof Jarczyk
Sprzedaż samochodów
Tel. +48 601 445 806
Napisz do mnie >>
Wojciech Sobański
Wojciech Sobański
Sprzedaż smochodów nowych
Tel. +48 692 752 452
Napisz do mnie >>
Oświęcim
Tomasz Klima
Tomasz Klima
Sprzedaż samochodów
Tel. +48 603 191 761
Napisz do mnie >>
Strumień
Andrzej Nikiel
Andrzej Nikiel
Sprzedaż samochodów
Tel. +48 603 372 035
Napisz do mnie >>